zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. Google Maps
Urząd Gminy Wierzchlas zaczął pracę w trybie zdalnym
19 listopada 2021 r. | 14:48
0

W związku z zagrożeniem zarażenia się wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne oraz zabezpieczenie funkcjonowania administracji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego podjąłem decyzję, że od dnia 22 listopada 2021 roku do odwołania zostaje zamknięta bezpośrednia obsługa klientów w Urzędzie Gminy Wierzchlas.

Do odwołania Urząd Gminy Wierzchlas nie przyjmuje klientów z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych umówionych wcześniej telefonicznie lub mailowo. Wizyty umówione on-line i wezwania do osobistego stawiennictwa w Urzędzie zostają anulowane.

Urzędnicy nie przerywają pracy, sprawy załatwiane są drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową (poniżej umieszczamy listę telefonów oraz adresy mailowe, z których należy korzystać).

Korespondencja przyjmowana jest jedynie drogą pocztową i mailowo oraz osobiście w punkcie obsługi Interesanta, mieszczącym się przy wejściu do Urzędu. Od dnia 22 listopada 2021 r. w Urzędzie Gminy Wierzchlas, sprawy urzędowe można załatwiać za pomocą:

1. Skrzynki Podawczej Urzędu Gminy Wierzchlas na platformie ePUAP: Adres elektroniczny /ugwierzchlas/skrytka
2. Poczty elektronicznej adres: sekretariat@wierzchlas.pl,
3. Kontaktu telefonicznego – pod numerem telefonu:
Tel. 43/8866110, 43/8866111, 43/886612, fax. (043) 843-43-84

4. Kontaktu osobistego w punkcie obsługi Interesanta, mieszczącym się przy wejściu do Urzędu.

Wójt Gminy Wierzchlas
/-/ Leszek GierczykDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *