zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
36. przestępstw w gminie Wierzchlas
17 listopada 2023 r. | 11:54
0

Polska Agencja Prasowa opublikowała liczbę przestępstw odnotowanych przez policję w 2022 roku. Łącznie w całym kraju dokonano ich ponad 860 tys.

"Dane dotyczące przestępstw według podziału administracyjnego kraju nie zawierają czynów karalnych osób nieletnich. Dane nie uwzględniają również rejestracji z postępowań przygotowawczych prowadzonych przez prokuraturę we własnym zakresie" - zastrzegł insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, przekazując statystyki.

W gminie Wierzchlas w ubiegłym roku dokonano 36. przestępstw. Na tle powiatu wieluńskiego, mniej było w Ostrówku i Konopnicy.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *