zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
fot. Google Maps
Będzie przebudowa stacji wodociągowej w Wierzchlesie
23 lutego 2022 r. | 13:07
0

Urząd Gminy Wierzchlas poszukuje wykonawcy przebudowy stacji wodociągowej w Wierzchlesie.

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie: przebudowy istniejącego budynku stacji wodociągowej polegającej na dociepleniu budynku, wykonaniu otworu w stropie budynku, remont pomieszczeń stacji, remont budynku gospodarczego, wykonanie przebudowy ujęć wody, modernizacji technologii uzdatniania wody, budowę zbiornika żelbetowego łupinowego wody pitnej o pojemności V=302m³ brutto, zakupu i montażu agregatu prądotwórczego, rozbiórki ogrodzenia z siatki na słupach, budowie nowego ogrodzenia z paneli zgrzewanych na prefabrykowanym cokole betonowym, budowę wewnętrznych utwardzeń z kostki betonowej gr. 8 i 6 cm na podbudowie z kruszywa łamanego, wykonanie wewnętrznych linii zasilających energetycznych, wodociągowych i kanalizacyjnych, zagospodarowanie terenu poprzez wykonanie plantowania trenu wraz z siewem trawy.

Ponadto, Zamawiający wymaga by Wykonawca przeszkolił kadrę pracowników w zakresie funkcjonowania stacji po jej przebudowie. W trakcie realizacji zadania Wykonawca musi zapewnić dla mieszkańców stały dostęp do wody z sieci wodociągowej.

Oferty można składać do 8 marca.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *