zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
Budowa wieży telekomunikacyjnej w Mierzycach
10 czerwca 2022 r. | 12:59
0

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom, którzy mają ograniczone możliwości dostępu do infrastruktury sieciowej, na bazie której świadczone są usługi telefonii komórkowej oraz usługi mobilnego dostępu do Internetu, a zwłaszcza w miejscowościach: Toporów, Kamion, Przywóz, Ogroble, Mierzyce uprzejmie informuję, że trwają prace przygotowawcze do lokalizacji wieży telekomunikacyjnej w miejscowości Mierzyce, na działce stanowiącej własność Gminy Wierzchlas o nr 1351/4 (w pobliżu stawu).

Planowana inwestycja jest ważnym krokiem w stronę przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu i będzie stanowić możliwość pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, kulturalnym i zawodowym.

Jednocześnie informuję, że realizacja inwestycji będzie możliwa dopiero po uzyskaniu przez Inwestora (Play) decyzji o pozwoleniu na budowę.

Nadmieniam, że obowiązujące przepisy uniemożliwiają budowę wież telekomunikacyjnych o dużej mocy, które potencjalnie mogą wpływać negatywnie na zdrowie ludzkie. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *