słabe opady deszczu
15°
15°
piątek
Reklama
fot. KP PSP Wieluń
Druhowie z gminy Wierzchlas wzięli udział w konsultacjach w PSP w Wieluniu
04 czerwca 2021 r. | 13:56
0

W dniach 26-27 maja 2021 r. w powiecie wieluńskim kontynuowane były się spotkania z druhami OSP w sprawie konsultacji społecznych projektu ustawy o OSP z udziałem Kierownictwa KP PSP w Wieluniu. W tych dniach odbyły się one z udziałem druhów z gmin: Skomlin, Biała, Mokrsko, Pątnów, Wierzchlas.

W spotkaniach uczestniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu st. bryg. Piotr Cały, który przedstawiał główne cele ustawy i wyjaśnia jej zapisy. Podczas konsultacji zbierane są propozycje i uwagi do zapisów w proponowanym projekcie ustawy. /KP PSP Wieluń/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *