zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
pixabay
Gmina poszukuje firmy, która usunie azbest
30 listopada 2022 r. | 12:23
0

Wójt Gminy Wierzchlas zaprasza firmy do składania ofert w zapytaniu dotyczącym „Usuwania i utylizację odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Wierzchlas”.

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze wraz z przygotowaniem do transportu, transport i utylizacja odpadów zawierających azbest, z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Wierzchlas.

Przewidywana ilość odpadów do utylizacji około 164,422 Mg (płyty faliste i płaskie). Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu rzeczowego poprzez zwiększenie lub zmniejszenie ilości odpadów do utylizacji w przypadku, gdy rzeczywista ilość odpadów odbieranych przez Wykonawcę będzie inna od deklarowanej przez właścicieli nieruchomości. W takim wypadku wynagrodzenie wykonawcy ulegnie proporcjonalnemu zwiększeniu, bądź zmniejszeniu.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *