zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
fot. Google Maps
Informacja dotycząca montażu pomp w projekcie OZE w Gminie Wierzchlas
07 kwietnia 2021 r. | 13:49
0

Urząd Gminy Wierzchlas informuje, że w związku z rozpoczętym w naszej gminie montażem kotłów na pellet oraz instalacji kolektorów słonecznych informujemy, że w skład zestawu montowanego w ramach programu „Odnawialne źródła energii w Gminie Wierzchlas” nie wchodzą pompy obiegu c.o oraz ładowania podgrzewacza c.w.u. Pompy te stanowią koszt niekwalifikowany co oznacza, że nie ma możliwości wnioskowania o dofinansowanie ich zakupu. Firmy dokonujące wizji lokalnych informowały właścicieli posesji, że zakup ich leży po stronie właściciela budynku, przypominamy więc o tym fakcie.

Jednocześnie informujemy, że jeżeli istniejąca instalacja jest już wyposażona w pompy c.o. i c.w.u. i są one sprawne, nie ma konieczności ich wymiany na nowe.

Pompy można zakupić bezpośrednio od wykonawców w cenie 350zł. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *