zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Jest przetarg na budowę Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wierzchlesie
15 kwietnia 2022 r. | 14:15
0

Wójt Gminy Wierzchlas ogłosił przetarg na budowę Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wierzchlesie.

Zadanie polega na budowie obiektu Gminnego Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu należy zaprojektować i wykonać spełniając wymagania obowiązujących Warunków technicznych, norm i przepisów dotyczących prowadzenia tego typu placówek. Nieruchomość planowana do zabudowy położona jest w Wierzchlesie na dz. nr 1305/2, 1308/2 i 1311/2, 1309 i 1313/2. Budynek zostanie wyposażony w niezbędne instalacje wewnętrzne tj. wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną oraz centralne ogrzewanie (w tym pompy ciepła oraz instalację fotowoltaiczną). Zakres prac związanych z zagospodarowaniem terenu obejmuje między innymi:
- Budowę obiektu
- Budowę ogrodzenia w obrębie budynku
- Instalacje małej architektury (oświetlenie, kosze na śmieci, wyposażenie obiektu sportowego itd.)
- Remont boiska
- Budowa dojazdu i parking z kostki brukowej
- Wykonanie przyłączy do budynku w tym wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych
- Elementy wyposażenia

Obiekt miałby zostać wybudowany w dwa lata po podpisaniu umowy.

Oferty można składać do 25 kwietnia 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *