słabe opady deszczu
15°
15°
piątek
Reklama
fot. UG Wierzchlas
Leszek Gierczyk p.o. Wójta Gminy Wierzchlas
03 lutego 2020 r. | 13:04
1

Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński wystąpił z wnioskiem do Premiera Mateusza Morawieckiego o wyznaczenie Leszka Gierczyka - dotychczasowego sekretarza gminy Wierzchlas, na stanowisko pełniącego funkcję Wójta do czasów nowych wyborów.

Premier wydał pozytywną decyzję 29 stycznia 2020 roku. Od tego dnia, Gierczyk pełni funkcję Wójta Gminy Wierzchlas.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Gierczyk będzie pełnił funkcję wójta

Wojewoda łódzki, Tobiasz Bocheński, wręczył dzisiaj w imieniu premiera Mateusza Morawieckiego nominację dla Leszka Gierczyka, dotychczasowego sekretarza gminy, na komisarza rządowego we Wierzchlesie. To on będzie pełnił funkcję wójta do czasu wyborów, które mają się odbyć 22 marca. Gierczyk oficjalnie potwierdził, że będzie w nich startował. Czas pokaże, że czy uda mu się utrzymać stołek.

Gepostet von Kulisy Powiatu am Freitag, 31. Januar 2020

 Jedna odpowiedź do “Leszek Gierczyk p.o. Wójta Gminy Wierzchlas”

  1. Wyborca pisze:

    Doczekał się ale na krótki czas. W urzędzie są potrzebne zmiany i nowe twarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *