bezchmurnie
13°
13°
czwartek
Reklama
28-latek wpadł z narkotykami
11 marca 2022 r. | 12:37
0

Wieluńscy kryminalni zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w jednym z pojazdów zaparkowanych w okolicy ogródków działkowych . Usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione czyny odpowie w warunkach recydywy.

Policjanci wydziału kryminalnego wieluńskiej komendy na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informacje, że osoby poruszające się peugeotem mogą posiadać środki odurzające. 8 marca 2022 roku w rejonie jednych z wieluńskich ogródków działkowych policjanci zauważyli zaparkowany wytypowany samochód. Funkcjonariusze przez chwilę obserwowali pojazd oraz dwie osoby, które nim przyjechały. Nerwowe zachowanie młodych ludzi siedzących w samochodzie wzbudziło podejrzenia policjantów, iż mogą oni posiadać zabronione prawem substancje. Po otwarciu drzwi pojazdu z jego wnętrza wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Pasażer peugeota przyznał się do posiadania środków odurzających i wydał zapakowaną w plastikowym pojemniku marihuanę. Ponadto funkcjonariusze w trakcie przeszukania zabezpieczyli przy nim również kruszer. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających oraz przedmiotów służący do niedozwolonego przetwarzania lub ich przerobu. 28-latek był już karany za podobne przestępstwa dlatego za swoje czyny odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu teraz kara nawet do 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. /KPP w Wieluniu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *