słabe opady śniegu
-3°
-3°
sobota
Reklama
OZE w gminie Wierzchlas
24 stycznia 2020 r. | 21:40
0

Urząd Gminy Wierzchlas poinformował, że w związku z zamiarem przystąpienia przez Gminę Wierzchlas do projektu unijnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, zaprasza zainteresowanych mieszkańców do składania deklaracji udziału w projekcie dotyczącym instalacji na budynkach należących do mieszkańców Gminy:
- kolektorów słonecznych
- instalacji fotowoltaicznych
- kotłów na biomasę
- powietrznej pompy ciepła
- powietrznej pompy ciepła cwu.

Możliwość dofinansowania to max. 85 proc. kosztów kwalifikowalnych.

W związku z powyższym prosimy zainteresowanych mieszkańców o składanie deklaracji udziału w programie w terminie do dnia 31 stycznia 2020 r. do godz. 15.00 w Urzędzie Gminy Wierzchlas, I piętro, pokój nr 12 i 12a.

Deklaracje dostępne są u sołtysów, na stronie internetowej urzędu.

oraz w Urzędzie Gminy Wierzchlas, I piętro, pokój nr 12a.

Godziny pracy Urzędu: pon. – pt. 7.00 – 15.00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *