zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. Powiat Wieluński
Nowa dyrektor szpitala w Wieluniu
05 sierpnia 2022 r. | 13:46
0

Po rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko dyrektora SP ZOZ komisja konkursowa zdecydowała, że najlepiej przygotowaną i znająca placówkę jest pani Anna Freus. Do urzędu wpłynęły dwie oferty, jednak po analizie dokumentów druga oferta ze względu na braki formalne została odrzucona.

W 2020 r. po rezygnacji z pracy dyrektora SP ZOZ w Wieluniu Janusza Atłachowicza do czasu konkursu na dyrektora, pełniła obowiązki dyrektora. Wtedy za jej kandydaturą przemawiała znakomita znajomość samego SP ZOZ w Wieluniu, finansów oraz planów na przyszłość placówki, albowiem kandydatka wówczas pracowała w SP ZOZ na stanowisku głównego księgowego.

W dniu 7 września 2021 r. nowym dyrektorem SP ZOZ w Wieluniu został Marek Augustyn. W marcu 2022 r. po rezygnacji z pracy dyrektora SP ZOZ w Wieluniu Marka Augustyna do czasu konkursu na dyrektora szpitalem zarządzał - wicedyrektor dr Wojciech Ordon. Pani Anna Freus od 14 marca br. (ponownie) do czasu konkursu na dyrektora, pełniła obowiązki dyrektora w SP ZOZ w Wieluniu, a od sierpnia 2022 r. już po raz drugi przejmie stery tej placówki. /Powiat Wieluński/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *