zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
fot. KPP w Wieluniu
Nowa komendant Komendy Policji Powiatowej w Wieluniu
28 lutego 2022 r. | 12:06
0

25 lutego 2022 roku w auli wieluńskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania mł.insp. Moniki Hurko-Nesterowicz na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. W ceremonii wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Tomasz Olczyk oraz zaproszeni goście.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od meldunku złożonego przez dowódcę uroczystości nadkom. Andrzeja Sosnowicza I Zastępcy Komenda Wojewódzkiego Policji w Łodzi – insp. Tomaszowi Olczykowi. Następnie został wprowadzony sztandar Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. W dalszej części ceremonii po odczytaniu rozkazu personalnego mł. insp. Monika Hurko-Nesterowicz przywitała się ze sztandarem, a następnie złożyła meldunek o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. W uroczystości wzięli również udział Starosta Wieluński Pan Marek Kieler, Zastępca Burmistrza Wielunia Pani Joanna Skontnicka- Fiuk, komendanci komisariatów, kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy wieluńskiej komendy.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Tomasz Olczyk wręczając rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu mł.insp. Monice Hurko-Nesterowicz podkreślił jak doświadczonym jest funkcjonariuszem i z jak wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem realizuje zadania służbowe. Ponadto życzył wszelkiej pomyślności w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku.

Kolejno gratulacje oraz życzenia wielu sukcesów mł.insp.Monice Hurko- Nesterowicz na stanowisku złożyli zaproszeni samorządowcy. Jednocześnie wyrazili nadzieję na kontynuację dotychczasowej, bardzo dobrej współpracy w zakresie bezpieczeństwa w powiecie wieluńskim.

Mł.insp. Monika Hurko-Nesterowicz podziękowała za okazane jej zaufanie i powołanie jej na stanowisko kierownika wieluńskiej jednostki Podkreśliła, że dołoży wszelkich starań, aby swoje obowiązki wykonywać z sumiennością i poświęceniem oraz właściwie zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. /KPP w Wieluniu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *