zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Wieluniu
Nowy Sekretarz Powiatu w Starostwie Powiatowym w Wieluniu
15 listopada 2021 r. | 13:02
0

Dorota Krajcer - pracownik Starostwa Powiatowego w Wieluniu wygrała konkurs na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Sekretarz Powiatu w Starostwie Powiatowym w Wieluniu.

W dniu 8 listopada 2021 r. o godz. 14.00 r. uroczyście złożyła ślubowanie. Wcześniej funkcję Sekretarza od 1999 r. pełnił Andrzej Chowis, który w sierpniu br. odszedł na zasłużoną emeryturę. Pani Dorota Krajcer na stanowisko Sekretarza Powiatu została wybrana w drodze konkursu, który ogłoszony został pod koniec września br. Nowa pani Sekretarz ze Starostwem Powiatowym w Wieluniu związana jest od 2001 roku. Ostatnio pracowała na stanowisku Naczelnika Wydziału Organizacyjno-Prawnego i Nadzoru.

Serdecznie gratulujemy i życzymy długiej i owocnej pracy, dobrych ludzi wokół siebie i czerpania wiele radości, przyjemności i satysfakcji z wykonywanej pracy. /Starostwo Powiatowe w Wieluniu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *