zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
UG Wierzchlas
OSP Mierzyce blisko KSRG!
11 września 2020 r. | 13:45
0

Urząd Gminy Wierzchlas poinformował, że w siedzibach Urzędów Gmin Wierzchlas oraz Czarnożyły odbyło się podpisanie porozumień ws. włączenia jednostek OSP Mierzyce oraz OSP Raczyn w sieć Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego.

W wydarzeniu brał udział mł. bryg. Tomasz Lewiński - Komendant Powiatowy PSP w Wieluniu, Wójt Gminy Wierzchlas - p. Leszek Gierczyk, Wójt Gminy Czarnożyły - p. Andrzej Modrzejewski oraz przedstawiciele wymienionych jednostek OSP.

Po weryfikacji bazy sprzętowo - kadrowej prowadzonej przez Komendę Wojewódzką i Komendę Główną PSP wspomniane jednostki będą mogły być włączone w struktury KSRG. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *