zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
By Piotr Torchała - Praca własna, CC BY-SA 3.0
Powiat poszukuje nowego dyrektora ZS3 w Wieluniu
24 lutego 2021 r. | 12:51
0

Zarząd Powiatu w Wieluniu ogłasza konkurs w celu wyłonienia kandydata na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu, ul. Sieradzka 54, 98-300 Wieluń.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu” w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Wieluniu, plac Kazimierza Wielkiego 2 pokój nr 126, lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym: ePUAP:/1017/skrytka (z elektronicznymi kopiami dokumentów wymaganych jako załączniki do oferty), w terminie do dnia 22 marca 2021 r. do godz. 15.30.

Treść ogłoszenia z określonymi wymaganiami stanowi załącznik do powyższej informacji.

Z ogłoszeniem można zapoznać się TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *