zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
fot. Google Maps
Spotkanie z Powiatowym Lekarzem Weterynarii
02 czerwca 2023 r. | 12:52
0

13 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wierzchlesie (pokój nr 10) odbędzie się spotkanie z Powiatowym Lekarzem Weterynarii w Wieluniu.

Podczas spotkania zostaną omówione tematy dotyczące: ptasiej grypy, afrykańskiego pomoru świń, bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących drób, bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną, kontroli interwencyjnych związanych z dobrostanem zwierząt oraz procedur interwencyjnego odbioru zwierząt. Poruszone zostaną również inne sprawy weterynaryjne, w tym zmiany w ustawie o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *