zachmurzenie duże
22°
22°
niedziela
Reklama
By Piotr Torchała - Praca własna, CC BY-SA 3.0
Starostwo Powiatowe w Wieluniu jest nieczynne dla interesantów!
17 sierpnia 2020 r. | 12:50
0

Starostwo Powiatowe w Wieluniu będzie niedostępne dla interesantów od 17 sierpnia 2020 r. do 21 sierpnia 2020 r. Sprawy pilne, wymagające osobistego stawiennictwa w Urzędzie, będą załatwiane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem merytorycznym. Kontakt z Urzędem zostaje ograniczony do formy listownej, elektronicznej i telefonicznej.

Dane telefoniczne do poszczególnych wydziałów dostępne TUTAJ.

Dokumenty, pisma i wnioski można również składać osobiście do wyłożonego w holu budynku pojemnika.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *