słabe opady śniegu
-4°
-4°
niedziela
Reklama
KPP w Wieluniu
Uroczyste zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu
11 stycznia 2023 r. | 11:06
0

9 stycznia 2023 roku odbyło się uroczyste zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu przez inspektor Monikę Hurko-Nesterowicz. W ceremonii wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektor Tomasz Olczyk oraz zaproszeni goście.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektorowi Tomaszowi Olczykowi przez dowódcę uroczystości. W dalszej części dotychczasowa Komendant Powiatowy Policji w Wieluniu inspektor Monika Hurko-Nesterowicz pożegnała się ze sztandarem i złożyła meldunek o zdaniu stanowiska. Podczas uroczystości inspektor Tomasz Olczyk wręczając rozkaz personalny o odwołaniu ze stanowiska inspektor Monice Hurko- Nesterowicz, podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz wielki profesjonalizm, jakim wykazała się w kierowaniu wieluńską jednostką, na czele, której stała od 25 lutego 2022 roku. Inspektor Monika Hurko-Nesterowicz dalszą służbę będzie pełnić jako Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu.
Ustępująca Komendant w swoim wystąpieniu dziękowała wszystkim policjantom, pracownikom Policji oraz samorządowcom i współpracującym instytucjom za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu wieluńskiego. W uroczystości wzięli również udział Starosta Wieluński Pan Marek Kieler, Burmistrz Wielunia Pan Paweł Okrasa, brygadier Karol Bednarski Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, Grzegorz Kowalik z Nadleśnictwa w Wieluniu oraz komendanci komisariatów, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy wieluńskiej komendy. Podczas wystąpień okolicznościowych zaproszeni goście podziękowali dotychczasowej Komendant za owocną współpracę w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wieluńskiego.

asp.sztab. Katarzyna Grela, KPP w WieluniuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *