zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
fot. K.Ł. Sokół Łomża
Uważajcie na myśliwych. Będą polować w gminie Wierzchlas
17 grudnia 2021 r. | 13:40
0

Wójta Gminy Wierzchlas poinformował, że na terenie gminy Włodowice będą polować na kaczki, jelenie, dziki i lisy. Polowania rozpoczną się 30 grudnia 2021 roku.

Następne polowania planowane są od 7 do 9 stycznia 2021 roku.

Obszar objęty polowaniem to: tereny leśne leśnictw Jodłowiec oraz Sieniec, a także lasy innej własności położone na obszarach wsi: Jodłowiec, Raducki Folwark, Kolonia Raducka, Raduczyce, Drobnice, Krzeczów, Kraszkowice, Wierzchlas, Sieniec, Masłowice, Borowiec, Piskornik Czernicki, Huta Czernicka, Dębiec, Czernice, Jasień, Józefina, Stanisławów.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *