zachmurzenie duże
13°
13°
niedziela
Reklama
fot. KPP w Wieluniu
Zaginiona Janina Jasianek
26 lipca 2021 r. | 12:02
0

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu poszukują zaginionej 91-letniej Janiny Jasianek. Kobieta 21 lipca 2021 roku w godzinach porannych wyszła z domu i do tej chwili nie powróciła i nie kontaktowała się z rodziną. Z uwagi na stan zdrowia kobiety musi ona być pod ciągłym nadzorem opiekunów.

Janina Jasianek , lat 91 lat, zam. Kuźnica gmina Ostrówek.

Rysopis: wzrost około 150 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie zaczesane do góry, koloru siwego. Kobieta miała charakterystyczny ubytek na nosie. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę z długim rękawem z białymi mankietami, czarną spódnicę, niebieski rozpinany fartuch, na szyi bursztynowe korale, a na nogach miała domowe kapcie.

Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu ulica Warszawska 22 a całodobowo pod numerem tel. 723 694 587 , lub alarmowym 112. /KPP w Wieluniu/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *