zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
UG Wierzchlas
Zakaz wstępu do lasu
04 maja 2022 r. | 13:03
0

Nadleśnictwo Wieluń informuje o podjęciu decyzji w sprawie wykonania chemicznego zabiegu ratowniczego w drzewostanach Lasów Państwowych ze względu na zagrażającą trwałości lasu obecność barczatki sosnówki na terenach wchodzących w skład Nadleśnictwa Wieluń.

Na granicy lasu objętego zakazem wstępu, a w szczególności przy drogach i przejściach prowadzących do lasu zostaną przez nadleśnictwo wywieszone tablice ostrzegawcze z napisem:
,,ZAKAZ WSTĘPU DO LASU OD DNIA 07.05.2022 ROKU DO 31.05.2022 ROKU Z POWODU ZABIEGU CHEMICZNEGO ZWALCZANIA SZKODLIWYCH OWADÓW NA PODSTAWIE USTAWY O LASACH Z 28 WRZEŚNIA 1991 ROKU. (Dz. U 101 poz. 444 wraz z późniejszymi zmianami) NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WIELUŃ" /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *